KÜÇÜK PENİSE SAHİP OLANLAR İÇİN SEKS POZİSYONLARI

Estrogenolit Hap

Boyut önemli mi sorusu yıllardır sorulmaktadır ve cevap kişiden kişiye değişken olduğundan net bir cevap bulunamamaktadır. Eşiniz yada partneriniz küçük bir penise sahipse ve daha keyifli bir sevişme için mutlaka denemeniz gereken seks pozisyonları;
KÖPEK STİLİ
Köpek stili sizin için ve eş yada partneriniz için çok verimli bir pozisyondur. Birleşme derindir ve iki kişi de fazlasıyla zevk alır.
AV KÖPEĞİ
Köpek stiline benzeyen bu pozisyonda sırtınıza kavis vermeniz gerekir. Bu pozisyonun iyi yanı, sevgiliniz, hem cinsel ilişkinize devam edebilir hem de göğüslerinize ulaşabilir olmasıdır.
FAN
Bu pozisyonda eşiniz ya da partneriniz arkanıza geçer ve siz eğilirken birleşme olur. Hareketleri ve ritmi erkek kontrol eder ve klitorisiniz ve göğüslerinizle de ilgilenebilir.
SİHİRLİ TEPE
Köpek stilindeki gibi dururken altınıza yastıklarla bir dağ yapın ve bu yastıkların üzerine karın bölgeniz denk gelmesini sağlayın. Daha sıkı bir his için, erkeğiniz içinize girerken bacaklarınızı sıkın.
TERS KOVBOY
Erkeğin sırt üstü uzandığı ve kadının onun kucağına ters oturduğu bu pozisyonda vücudunuzu doğru kullanarak, ileri geri hareket edebilir ve yoğun bir klitoral uyarılma yaşayabilirsiniz. Bu da her iki tarafın da orgazma ulaşmasına yardımcı olur.
NİRVANA
Misyoner pozisyonu biraz değiştiren bu pozisyonda kadın sırt üstü uzanır ve erkek onun üzerine uzanır. Kadın bacaklarını sıkıca kapar ve erkek ile birleşme kadının bacakları kapalıyken gerçekleşir. Sürtünme bu pozisyonda daha fazladır.
AYRIK BAMBU
Bu pozisyon için sırt üstü uzanın ve bir bacağınızı kaldırın. Erkek bacağınızın üzerine oturmalı ve tek bacağını sizinkinin üzerinden atmalı. Bu şekilde ilişkiye girmek çok keyiflidir çünkü temas maksimumdadır.
KELEBEK
Küçük penisli bir erkeğiniz varsa doğru açı önemlidir. Sırt üstü bir masaya uzanarak kalçalarınızı yukarı kaldırın. Erkeğiniz bacaklarınızı omuzlarına koysun ve size destek olsun. Bu şekilde ilişkiye girmek, G noktanıza kolay ulaşmasını sağlar.
ŞEZLONG
Bu pozisyonun iyi yanı derinliktir. Erkeğiniz sırtını bir yere yaslayarak uzansın, siz bir yastığın üzerinde sırt üstü uzanın ama yüzleriniz birbirlerine baksın. Bacaklarınızı onun omuzlarına koyun. Bu pozisyonda derinliği kendiniz belirleyebilirsiniz.
SALYANGOZ
Sırt üstü uzanın ve dizlerinizi göğüslerinize doğru çekin. Erkeğiniz içinize girerken omuzunuzun iki yanındaki ellerinden destek alsın.

Penis boyunuz sizi rahatsız ediyor ve özgüven sorunu yaratıyorsa X-Large tam size göre detaylar için www.estrogenolit.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Estrogenolit Hap

KÜÇÜK PENİSE SAHİP OLANLAR İÇİN SEKS POZİSYONLARI” üzerine 2 düşünce

  1. çerkez abdullah

    penisimin boyu benim için sorun haline gelmişti.ne zaman bir ilişki yaşasam bunu kadının davranışından anlayabiliyordum.ürünü arkadaşımın tavsiyesiyle siteden sipariş verdim 4 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım.

  2. selami

    Ürünü eşim arkadaşı tavsiyesi ile sipariş vermiş.bazı geceler iş yoğunluğundan oldukça sorun yaşıyorduk.eşim bu durumdan çok şikayetçiydi.ürünü kullandım ve etkisini kısa sürede gördük.Çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın