ERKEKLER NE İSTER?

Estrogenolit Damla

ERKEKLER NE İSTER?

Romantizm

Evet… Romantizm peşinde koşanlar sadece kadınlar değildir. Erkekler de romantik kadınlardan hoşlanırlar. Sert mizaçlarının altında yatan romantik erkeği ancak kendisi gibi bir kadın ortaya çıkarabilir. Onu elde etmek istiyorsanız dozunu fazla kaçırmadan romantik olmayı deneyebilirsiniz.Her şekilde onu etkilemelisiniz.Yemeğe gittiğinizde şık bir kıyafet ,güzel saçlar ile onu mutlu edebilirsiniz.Güzel sözler ile onu sevdiğinizi söylemek de fayda vardır.

Dişi bir kadın

Erkeklerin aklı fikri sanıldığı gibi sekste değildir ancak seks onlar için gerçekten önemlidir.Yatak odanızda onunla ilgilinin farklı görünün bu erkeğinizi memnun edecektir. Mutfakta bir aşçı, çocuklarıyla bir anne ve yatak odasında tamamen dişi bir kadın görmek isterler. Onu cezp edebilecek ve cilveli tavrıyla aklını başından alabilecek birisi olmanızı beklerler. Unutmayın, elinizdeki silahları doğru yerde ve zamanda kullanmasını bilmelisiniz.

Sessizlik

Erkekler kendilerine zaman ayırmak isterler ve sizden buna saygı duymanızı beklerler. Kendilerine ait belirli bir alanın ve zamanın olması sizden sıkıldığı anlamına gelmez. Onlar sadece sorunlarını rahatlıkla düşünebileceği ve çözüm üretebileceği bir atmosferin varlığından hoşlanırlar. İş çıkışları onu evinizde yapacağınız ilgi ile dinlenebilirler.

Sade ve sadece gerçeği
Her konuda ona sade ve göreceli olun kim gerçekleri duymayı istemez ki? Erkekler de istisna değil elbet. Boş düşüncelerle ve kuruntularla kafalarını yormak istemeyen erkekler dürüstlüğe çok fazla önem verirler. Asla dayanamadıkları ve affetmeyecekleri bir şey varsa o da yalandır.

Güldüren kadınlar tercih edilir

Onu güldürebiliyorsanız hayatında kesinlikle farklı bir yeriniz olacak demektir. Erkekler abartı haline getirilmeyen bir mizah anlayışına bayılırlar. Onları güldüren ve ciddi hallerinden uzaklaştırmayı başarabilen kadınlar istediklerine elbet kavuşacaklardır.Ona ufak ufak süprizler hazırlayın.Hediyeler alın bu erkeğinizi nekadar sevdiğinizi ortaya koyacaktır.
Estrogenolit Damla

ERKEKLER NE İSTER?” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın