ERKEKLER İÇİN İPUÇLARI

Estrogenolit Hap

KADINLARA ORAL SEKSİN İNCELİKLERİ

Oral seks cinsel ilişkide kadınlar için en büyük hazlardan biri, birlikte olduğu kadına oral seks yapmaktan keyif alan ve bunu büyük bir ustalıkla yapan çok az erkek var. Durum böyle olunca kadınlar oral seks konusunda başarılı bir partnerle karşılaştığında çok değerli bir hazine bulmuşçasına mutlu oluyor.

Seks konusunda pek çok erkek başarılı olsa da, oral seks konusunda aynı başarıdan söz etmek zor. İşte daha başarılı bir oral seks için öneriler;

 

PARTNERİNİZE GÜZEL OLDUĞUNU SÖYLEYİN.

Pek çok kadın vücuduyla barışık değil, özellikle de çıplakken. Yanınızdaki kişi isterse dünyanın en güzel kadını olsun, vücudunu beğeniyor olmanızla ilgili endişeler duyuyor olabilir. Partnerinizi rahatlatmak için ona güzel olduğunu söyleyin. Böylelikle partnerinizi rahatlatabilir, oral seks konusunda size güvenmesini sağlayabilirsiniz.

 

PARTNERİNİZE ÖZEL HİSSETTİRİN

Tıpkı vücudun diğer bölgeleri gibi, cinsel organlar da birbirlerinden farklıdır. Bir kadını en özel yapan şeylerden birinin cinsel organı olduğunu kabul edersek; onu özel yapan tüm bu özelliklerin farkına varmanız ve partnerinizle paylaşmanız onun kendisini daha özel hissetmesine yardımcı olacaktır.

 

ONUNLA KONUŞUN.

Kadınlar erkeklere göre sözel iletişim konusuna daha çok önem verirler, özellikle de seks sırasında. Kadınlar ayrıca erotik konuşmalara da daha çok olumlu tepki verirler; yani onunla ne kadar çok konuşursanız, onu doyuma ulaştırmaya o kadar yaklaşırsınız. Oral seks esnasında ona dokunurken konuşmayı da ihmal etmeyin.

 

YAVAŞ HAREKET EDİN.

Kadınlar erkeklere kıyasla küçük dokunuşlardan ve gıdıklanmaktan daha çok keyif alırlar. Bacaklarının iç kısmı en hassas bölgedir. Bu bölgeyi öperek, yalayarak ya da dilinizin ucuyla farklı şekiller çizerek onu uyarabilir, vajinasına en çok yaklaştığınız anda geri çekilerek sabırsızlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

HEYECANLANDIRIN.

Artık bacakların vajina ile birleştiği noktayı dilinizle uyarabilirsiniz. Dilerseniz yüzünüzü vajinanın çevresinde gezdirebilir, dudaklarınızla yumuşak dokunuşlar yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra partneriniz heyecanlanmaya ve ona daha çok yaklaşmanızı arzulamaya başlayacaktır. O noktada dudaklarınızı vajinasının üzerine yerleştirin.

 

ÖNCE YUMUŞAK SONRA DAHA SERT HAREKETLERLE ÖPÜN.

Partnerinizin vajinasını önce yumuşak sonra daha sert dokunuşlarla öpücükler kondurun. Sonra dilinizle vajinal dudaklarını birbirlerinden ayırın ve dilinizle vajinanın iç bölgelerine ulaşmayı deneyin. Destek almak için ellerinizle partnerinizin bacaklarını ayırabilirsiniz; ancak bu noktada da diğer tüm aşamalarda olduğu gibi nazik olun.

 

DİLİNİZİ KULLANMAKTAN ÇEKİNMEYİN.

Oral seksin en önemli aşamalarından biri klitorisi uyarmak olduğundan, dilinizi kullanmaktan çekinmeyin. Oral seks esnasında klitorisin yeterince sertleşip sertleşmediğini kontrol edin ve yeterince sertse dilinizle dokunmaya devam edin. Eğer klitorisi göremiyor ya da hissedemiyorsanız, üzerini kaplayan deriyi yine diliniz yardımıyla uyararak ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Son Öneri; partneriniz boşaldıktan sonra, onu hemen yalnız bırakmayın. Onunla konuşun, dokunun, okşayın… Ve partneriniz tamamen tatmin olana kadar onunla sevişmeye devam edin. Kadınlar cinsel ilişki sonrası erkeklere oranla partnerinden daha çok ilgi bekleyebilir, unutmayın.

Oral seks yaşadığınız en heyecanlı cinsel deneyim olabilir. Ancak bunu yapmak sizin elinizde. Kendinize zaman verin, pratik yapın ve partnerinizin sinyallerine kulak verin. En önemlisi, keyif almayı ihmal etmeyin.

Estrogenolit Hap

ERKEKLER İÇİN İPUÇLARI” üzerine bir düşünce

  1. sevda ahmet

    Eşimle uzun zamandır mutsuz giden bir seks hayatımız vardı.performansı 5 dakika bile sürmüyordu estrogenolit erkek performans artıcı ürünü beraber siteden sipariş verdik ve çok memnun kaldık artık gecelerimiz daha haraketli ve isteği de oldukça arttı.çok teşekkürler estrogenolit

Bir cevap yazın